قوانین استفاده از محتوای آموزشی سایت یک درس یک درس

 

Lawعدم بازنشر و سواستفاده از محتوی

همه محتوا کتب و فیلم های آموزشی موجود،نتیجه ساعت ها زمان و تلاش و رنج و زحمت مدرسین و مدیریت این مجموعه است. از اینرو،شما با عضویت در این سایت می پذیرید که به هیچ عنوان مطالب را بازنشر،کپی برداری،انتقال ویا مورد استفاده تجاری – در هر شکل و قالب- قرار ندهید. بدون تردید،حقوق مادی و معنوی این آموزش ها کاملا متعلق به یک درس یک درس و مدرسین آن می باشد. در صورت مشاهده هرگونه کپی برداری،از طریق مراجع قضایی موضوع مورد پیگیری قرار خواهد گرفت.

 

Lawاستفاده از محتوی به هر شکل بر روی سیستم شخصی

با خرید هرگونه محتوی در این سایت متعهد میشوید که آنرا فقط و فقط در سیستم شخصی خود استفاده کنید و از نصب و کپی بر روی سایر سیستمها جدا خودداری کنید مگر آنکه اجازه نصب محتوی روی دو یا سه سیستم داده شده باشد .

 

Lawکپی برداری از فایلهای صوتی و تصویری ، خلاف قانون و شرع

قانوناً ، شرعاً و عرفاً ،کپی برداری و تکثیرمطالب، به وضوح کاریست خلاف و غیرقابل قبول.از اینرو شما با استفاده از آموزش ها،صرفا جهت شروع کسب و کار و فعالیت و ارتقاء سطح تخصص خود گام بر می دارید،نه اینکه محتوای آموزش ها را مورد کپی برداری قرار دهید و این به هیچ عنوان مطابق با اخلاقیات و قانون نیست.

 

Lawانتقادات ، پیشنهادات

در صورتیکه هرگونه انتقاد یا پیشنهادی در مورد این وبسایت و محتوی آموزشی آن دارید میتوانید از طریق پست الکترونیک : info@1dars1dars.com به مدیریت یک درس یک درس اطلاع دهید.

 

Lawشکایات

این وبسایت تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران میباشد و تولید محتوی و استفاده از آن در وبسایت برای کاربران پس از بازبینی و تایید مدیریت سایت ، منتشر خواهد شد لذا چنانچه موردی خلاف امر مشاهده گردید سریعا از طریق کانالهای ارتباطی زیر به مدیریت سایت اطلاع دهید تا بلافاصله مورد پیگیری قرار گیرد .

 

پست الکترونیک :  info@1dars1dars.com

شماره های تماس :  ۰۹۱۱۳۴۰۰۳۳۴  –  ۰۱۳۳۳۷۷۱۱۵۸