سیستم مدیریت آموزشی

آموزش در این سایت مبتنی بر سیستم آموزش آنلاین میباشد با این وجود برای افرادی که دسترسی به اینترنت پر سرعت ندارند میتوانند محصولات را از قسمت فروشگاه تهیه کنند.

تمامی دوره های آموزشی در فروشگاه نیز وجود دارند و چنانچه کسی خواست میتواند دوره را روی DVD از طریق پست دریافت کند.

ثبت نام

تولید محتوی

تمامی دوره ها بصورت آنلاین میباشند و در حال حاضر توسط مدیریت سایت ایجاد و منتشر میشوند اما از برنامه های سایت جذب نیروهای متخصص و کارآمد در حوزه آموزش میباشد تا تمام نیاز آموزشی کاربران تامین گردد

ثبت نام

صفحه پروفایل

تمامی کاربران دارای پروفایل مخصوص به خود میباشند و میتوانند علاوه بر دیدن اطلاعات شخصی خود ، دوره های ثبت نامی و میزان پیشرفت خود در دوره را ببینند.

ثبت نام

مدارک پیوست دوره ها

دوره های آموزش گاها دارای مدارکی هستند مثل نسخه pdf یا سورس کد مربوطه و یا یک فایل صوتی یا تصویری که دانشجویان میتوانند از قسمت ضمیمه ها آنها را دانلود کنند .

ثبت نام

درباره یک درس یک درس


همانطور که از نام این وبسایت پیداست تمامی دوره ها بصورت یک درس یک درس ارائه میشوند و دانشجویان میتوانند راحت تر دروس ارائه شده را فرا بگیرند.

چرا یک درس یک درس ؟

  • مدیریت حرفه ای کاربران
  • امکان تعریف دوره های vip
  • نمایش آنلاین دوره های ویدیویی و صوتی
  • پنل کاربری حرفه ای
  • آموزش دوره ها بصورت قدم قدم

از گوشته کنار وبلاگ

کی چی داره یا پینترست ؟ ، ? kichidareh or pinterest

امروزه با همه گیر شدن شبکه های اجتماعی و رشد این شبکه ها با نام های متفاوت نشان از یک رقابت جدی در کشورمون رو داره . سالها پیش شاید دست اندرکاران یوتیوب هم فکر نمیکردند روزانه میلیونها کاربر از سایتشون بازدید کنند یا صاحب آمازون اینقدر معلات تجاری انجام بده . به هر حال […]


logo-samandehi